DKW Auto Union Forum

- Ogólnopolskie Forum Motocykli DKW Auto Union -


#1 2010-01-15 22:28:35

Ozzy

Administrator

Skąd: Jarosław/Szczecin
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 10698
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Tel. Kom.: 726 44 99 09
WWW

Heil!

Witam wszystkich serdecznie!!!
Nazywam się Konrad, znajomi mówią na mnie Ozzy, co wzięło się od Ozzy'ego Osbourne'a wokalisty zespołu Black Sabbath, którego jestem wielkim fanem a na ich muzyce praktycznie się wychowałem.
Motocyklami interesuję się odkąd pamiętam ale także interesuję się niemieckim lotnictwem z czasów I i II wojny światowej, historią I i II wojny światowej. W wolnych chwilach modelarstwem.
Motocykle zabytkowe to jedna zajmują najwięcej mojego czasu wolnego, począwszy od Sowieckich Bokserów, po przez motocykle niemieckie BMW, Zundapp i DKW, właśnie ta ostatnia marka najbardziej przypadła mi do gustu, choć może dwusuwowe silniki nie maja tak pięknego gangu jak czterosuwowe to z pewnością swoją prostota i trwałością je przewyższają.
DKW NZ 350-1 posiadam od 2004 roku i praktycznie od 2009 roku motor już jeździł legalnie po drogach, może w najbliższym czasie zakończę ostatecznie składanie i kompletowanie Dekawki.

Tu można zobaczyć mój motocykl DKW NZ 350-1

Założyłem to forum z myślą zjednoczenie wszystkich użytkownikach pojazdów marki DKW Auto Union w Polsce na jednym forum i aby pogłębić także swoją wiedzę na temat tej marki motocykli z Zchopau.


http://www.dkw.pun.pl/_fora/dkw/gallery/2_1412712999.gif
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!

Online

 

#2 2010-01-16 10:22:59

bolid

Dekawkowiec

Skąd: Golasowice
Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 36
Punktów :   
Pojazd: DKW SB 200 1937
Wiek: 27
Zawód: Elektryk

Re: Heil!

Witam! jestem zaskoczony że ktoś w końcu zrobił forum o DKW mam nadzieję że będzie się rozwijać i rejestrować nowych posiadaczy DWK. pozdrawiam

Offline

 
Patron medialny Forum Motocykli DKW Auto Union



Partner Forum Motocykli DKW Auto Union





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Indonesia