#1 2010-10-02 19:29:47

Ozzy

Administrator

7492381
Skąd: Jarosław/Szczecin
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 7493
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Tel. Kom.: 726 44 99 09
WWW

Regulamin Forum DKW Auto Union

#1
Forum służy do wymiany wszelkich poglądów, informacji, wątpliwości, porad, doświadczeń i spostrzeżeń przez użytkowników i sympatyków motocykli zabytkowych DKW.

#2
Forum podzielone jest na działy i kategorie (np. DKW - ZONE, GIEŁDA). Stosowanie się do tego podziału wg. opisów ułatwi utrzymanie porządku i czytelności zapewniając przyjemność korzystania z forum.

#3
O ład na forum dbają Administrator i Moderatorzy mogąc upominać, edytować, przenosić a w ostateczności usuwać posty/wątki autorów naruszających regulamin, czyniąc to jednak w dobrej wierze i dla dobra ogółu.

#4
Zamieszczanie reklam na forum  jest zabronione chyba ze zostanie to skonsultowane z administracja, reklamowanie również stron o tematyce ściśle nie związanej z naszym forum jest zabronione grozi za to ban.

#5
Przed założeniem wątku nie zaszkodzi sprawdzić czy podobny lub taki sam temat nie był już poruszany. Opcja Szukaj nie gryzie za to przyspiesza i upraszcza znalezienie interesujących a już istniejących informacji.

#6
Warto postarać się, aby temat wypowiedzi jak i ona sama zawierała dokładne informacje o tym, czego się potrzebuje i o czym pisze. Udogodni to życie innym forumowiczom i uzyskanie odp. na poruszany temat.

#7
Dobrze uzupełnić profil użytkownika  jaki pojazd, ile lat itp, co pozwoli uniknąć mnożenia zbędnych pytań i zamieszania. Dodanie imienia i miasta dodatkowo ułatwi rozmowę.

#8
Dla czytelności forum należy unikać SPAM-owania tj. rozmówi prywatnych i dwuosobowych (do tego jest opcja PW i inne), jednowyrazowych, o niczym, nie wnoszących nic bądź w ogóle nie na temat (Na luzie).

#9
Każdy forumowicz ponosi odpowiedzialność za teksty których jest autorem.

#10
Zabrania się prowokować, zaczepiać, obrażać bądź w jakikolwiek sposób okazywać brak poszanowania dla innych forumowiczów, także wszelkie nawiązania i tematy polityczne, religijne i nawoływania do łamania prawa są zabronione!!!

#11
Moduł PUNKTÓW służy do celów informacyjnych, nobilitując http://www.dkw.pun.pl/img/warn_add.gif niejako osobę, która wg Was zna się na rzeczy, lub odwrotnie http://www.dkw.pun.pl/img/warn_minus.gif. Prosiłbym o nie nadużywanie tego. Jeżeli dojrzę, że użytkownik A nadał użytkownikowi B kilka punktów pomógł za tą samą rzecz - będą ostrzeżenia.

#12
Wszystkich nowych użytkowników forum DKW Auto Union zapraszamy do przedstawienia się w Powitalni.
Należy także przedstawić swój pojazd, ukrywanie się pod tajemniczym nickiem i doraźne, uszczypliwe posty nie służą dobrze wzajemnym relacjom na forum.

#13
Zalogowanie się zrozumiane będzie jako akceptacja regulaminu oraz zawartych w nim elementarnych zasad dyscypliny i kultury a tym samym jako wyrażenie zgody na interwencję w przypadku ich złamania.

#14
Nowi użytkownicy na maila dostają link potwierdzający zgodność i tymczasowe hasło, które jest ważne 24 godziny, jeśli użytkownik nie zmieni hasła otrzymanego na swoje w profilu użytkownika nie będzie miał później możliwości zalogowania się na forum.

#15
Forumowicze którzy przez 30 dni od zalogowanie nie napiszą żadnego posta będą automatycznie usuwani po 30 dniach.

#16
Ze względów bezpieczeństwa przed niechcianymi handlarzami i śmieciarzami tematy takie jak:
Archiwum, Filmy o DKW, Podróże Dekawką, Kupię, Sprzedam, Zamienię, Usługi, dla nowych użytkowników będą niedostępne, dopiero po napisaniu kilku postów dostęp do nich pojawi się automatycznie.


http://www.dkw.pun.pl/_fora/dkw/gallery/2_1412712999.gif
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!

Offline

 
Patron medialny Forum Motocykli DKW Auto UnionPartner Forum Motocykli DKW Auto Union

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
odwiedź stronę użyj tego linku Serwis komputerowy ursus soda kaustyczna gdzie kupić wrocław transport ziemi Piła