DKW Auto Union Forum

- Ogólnopolskie Forum Motocykli DKW Auto Union -


#16 2014-11-12 16:27:20

puchacz

Dekawkowiec gaduła

Skąd: Andrychów
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 172
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ350-1 prod.03.44, RT350s

Re: 11 Listopada

11 listopad to wesołe święto, święto niepodległości. Przez wiele lat manifestowanie w tym kraju swoich poglądów polityczno społecznych, nie mieszczących sie w tych narzuconych i oficjalnych było karane, teraz jest inaczej, można. Ale po co robić to akurat w święto które jest świętem wszystkich Polaków ( polaków chłopów, robotników, katolików, ewangelików, polaków pochodzenia żydowskiego, polaków pedałów, polakow kimkolwiek ku....wa jesteś a czujesz się związany z tym krajem)

Obecnie można zorganizować marsz i manifestować, ale dlaczego od razu rozpierdalać wszystko w koło, napierdalać sie z policja,  czy jeszcze gorzej napierdalać się w tym samym marszu z innymi uczestnikami tego marszu (pojedynki wręcz bokserskie pomiędzy łebkami, na marszu narodowców).
Najkrócej: żyj i pozwól żyć, można dyskutować, ale z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ktoś ma takie i takie poglądy to ich nie zmieni pod wpływem  cudzych argumentów, nawet najbardziej rzeczowych. Poglądy kształtuje rodzina, miejsce zamieszkania, status społeczny, pewno geny i jeszcze pare czynników.

Wkurwia mnie więc gdy zamiast widzieć wesołe korowody ludzi 11 listopada, widze kompletny rozpierdol. Pozrywane bruki i zniszczone wiaty przystankowe, które nie mają poglądów politycznych. A nawet gdyby te wiaty przystankowe miały poglądy polityczne to należy je rozpierdolić? Rozpierdolmy Warszawę więc, jak Niemcy!!  Można szanować kogoś i sie z nim nie zgadzać.  A z obrazków z marszu narodowców wynikałoby, że kto nie z nami ten przeciw nam, albo: Równaj do najniższego!!! Z takiej postawy nie wynika nic dobrego. Bądz taki sam jak my, albo giń , wypierdalaj z kraju. Społeczeństwa hermetyczne, jednolite zamknięte na cudzosc, obcość sa nie rozwojowe, kultura podupada, i inne dziedziny podupadają, bo ktoś ma monopol na rację.

O polityce na forum motocyklowym , o taki przykład: wszyscy na tym forum to odszczepieńcy i ludzie nienormalni, nie mieszczący sie w ogólnie przyjętych standardach postępowania. Kto normalny wydaje mnóstwo kasy na złom? Nawet jak wyremontujesz, to awaryjne te dekawki sa. To jest chore i nienormalne, nie lepiej za te kase kupic współczesną honde? - tak pewnie niejeden z nas słyszał nie tylko od zon czy teściowych, ale tez kolegów nie mających hobby zabytkowego.

Reasumując szanujmy więc się nawzajem zwłaszcza w takie święto, bawmy sie i cieszmy razem, a politykę zostawmy do urn wyborczych. Z rozpierdalania, bójek, siania nienawiści nigdy nic dobrego nie wynikło.

Offline

 

#17 2014-11-12 18:13:24

Piter

DKW-spec

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 528
Punktów :   
Pojazd: DKW SB
Wiek: 42

Re: 11 Listopada

Puchacz,  w telewizji pokazywali to co miałeś zobaczyć,  krew, ogień,  dym i caly ten syf, takie prawo telewizji. Na marszu bylo wg roznych źródeł 50-100 tys ludzi, z czego "narodowców" jak niektórzy piszą pewno jakieś 10%, reszta to zwykli ludzie, ktorzy także chcieli pomanifestowac, starzy i młodzi.  Nikt nie zaprasza kretynów, którzy sieją zniszczenie do stolicy , maja oni znikome ilosci komórek mózgowych,  ale wiedzą jak dojechać. Na marszu było kilku moich znajomych, ja sam bylem w 2012 roku, a nie jestem dzialaczem Ruchu Narodowego, ot po prostu też chcialem jak reszta pomaszerowac w stolicy w ten dzień.  Znajomi przeszli spokojnie całą trasę jak cala reszta,( nie licząc grupy tych idiotów) i wrócili do domów. Generalizowanie  i wysnuwanie wniosków na podstawie "obrazków z marszu narodowców" jak napisałeś uwazam za skrajnie krzywdzące.
"Żyj i pozwól żyć" napisałeś,  właśnie ludzie chcieliby spokojnie przejść przez stolicę,  a grupa debili robi sobie okazję do zadymy. Niestety gdyby taki delikwent dostał przykladnie po dupie w sądzie odechcialoby mu się takich akcji.

Offline

 

#18 2014-11-12 18:35:05

matidkw

Moderator

10544633
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 1659
Punktów :   
Pojazd: DKW SB,NSU 501/601TS, TWN, CZ
Tel. Kom.: 508 985 704

Re: 11 Listopada

Nie wiem czy macie świadomość ale 63 % mediów w Polsce jest własnością niemców , pisząc o mediach mam na myśli TV/prasę/radio , więc oglądamy to czego chcą niemcy. Cyrk na marszu wiąże się z tym że ludzie nie zgadzają się z tym co robi z nami władza i jakie poglądy nam proponuje. Przecież nikt nawet nie pomyślał żeby zniszczyć pomnik Syrenki , czy Chopina lub Małego Powstańca NIKT BY TEGO NIE ZROBIŁ I NIKT TYCH POMNIKÓW NIE CHRONIŁ . Ludzie chcą zniszczyć tęczę bo jest ona symbolem upadku tego państwa, ponieważ stoi na ziemi za którą przelewali krew Powstańcy, stoi przed kościołem , oraz na Placu Zbawiciela i wbrew ogólnym społecznym poglądom . Stoi po prostu na złość. Ludzie są też źli na brak perspektyw i ogólny stan np. służby zdrowia, PKP, ZUS,  itp. Wielu moich znajomych jest tak zniszczonych psychicznie życiem i otaczających ich światem , że często mi mówią że marzą o śmierci i nie są to osoby z patologii, tylko z normalnych rodzin, wg. mediów największym sukcesem dla mojego pokolenia jest mycie garów w Anglii. Ludzie szczególnie młodzi czują się upodleni i stłamszeni i nie myślcie że chcą być nie wiadomo kim, po prost nie chcą się we własnym kraju czuć jak śmiecie.

Nie wiem czy pamiętacie ale w 2012 bijatyki na ulicach sprowokowali m.in członkowie Antify Polska razem z zaproszonymi członkami Antify z niemiec . Dochodziło do sytuacji ze pluli w twarz uczestnikom parady przebranym w polskie wrześniowe mundury.  Dla tych którzy nie wiedzą kto to antifa jest to ugrupowanie spedalonych punków brudasów którzy mają się za łowców faszystów , jednocześnie nastroje patriotyczne też uważają za objaw faszyzmu ...
W tym samym roku w TV często w relacjach pokazywano płonącą (po prostu się dymiła ,w relacji przestawiono ze się pali))  policyjną Kię Ceed , po kilku dniach w internecie pojawił się materiał na którym było pokazane jak jeden z policjantów wybił w niej szybę i wrzucił racę , dodatkowo pokazano też tą samą Kię z tym samym numerem bocznym oraz numerem rejestracyjnym na policyjnym parkingu I WNĘTRZE MIAŁA CAŁE , NIE BYŁO SPALONE, jedynie szybę miała wybitą.

Offline

 

#19 2014-11-12 19:04:30

puchacz

Dekawkowiec gaduła

Skąd: Andrychów
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 172
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ350-1 prod.03.44, RT350s

Re: 11 Listopada

Każdy z nas ma troche racji. Nie mam nic do narodowców, pisałem ogólnie.

Nie należę tez do żadnej partii.  Bycie szeregowym członkiem partii (jakiejkolwiek) i pracować  na  ich przywódców i firmować ich jeszcze swoją osoba to nie dla mnie, bo dla mnie większość tych Panów chce tylko jeździć, wozić sie na grzbietach "czarnej masy".

Na telewizję czy dziennikarzy tez bym nie narzekał, pewnie to prawda, że są telewizje stronnicze, ale jest TVN ale jest tez TRWAM, każdy broni swojego, ale patrzy na ręce przeciwnika i to jest dobre, bo teraz poleciało 3 posłów z Pis, ale wcześniej Nowak  PO za zegarek i inne.  Jesli jakis polityk ma olej w głowie to przemysli to i jest szansa że standardy sie będa podnosić, coraz mniej świętych krów głównie dzięki dziennikarzom.

Również zauważam, że ostatnio coraz mniej jest używane słowo "budżet",  w stylu budzet najwazniejszy kosztem obywateli , a coraz częściej  że obywatele maja sie bogacić, wtedy pochodna tego również będzie budżet i pozycja kraju - jest to pewna drobna zmian, która na zachodzie dawno temu odkryto, ale oni mieli na to całe dziesięciolecia, więc walczmy o swoje, glosujmy na najlepszych wg nas, jednocześnie pamiętajmy że na wszystko potrzeba czasu, zmian mentalnych itp.

A propos jeszcze narodowcy, to pewne ze awantury wywoływali jacyś kibole itp, ale jak się zastanowić, to nie było wcale nie na rękę narodowcom, mieli czas antenowy prawie przez cały dzień, za darmo. I kto ma takie poglądy jak oni to im te zajścia wybaczy i przystąpi do nich bo coś w końcu o nich słychać, a kto ma inne poglądy, to nawet jakby szli grzecznie jak siostry zakonne, to i tak by do nich nie przystąpił. 

Ale ja się nie zgadzam z takim świętowaniem tego dnia. Bo za rok znowu będą bitki na marszu narodowców, nie wprowadza rozwiązania typu: kordonem ochroniarzy oddzielamy sie od kiboli i tym podobnych i udział moga wziąśc tylko narodowcy z przepustkami i osoby sympatyzujące które  wcześniej sie zgłosiły. Nie było by im to nie na ręke, bo w TV była by 5 sek migawka i to wszystko, a tak cały dzień bitki i setki razy wymieniane słowo "narodowcy" mów jak chcesz, mów zle  ale  mów! - taka dewiza i darmowa reklama.

Ostatnio edytowany przez puchacz (2014-11-12 19:25:28)

Offline

 

#20 2014-11-12 19:34:28

BartekOpole

Dekawkowiec

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 82
Punktów :   
Pojazd: DKW 300 Luxus, MZ ES 250/1
Wiek: 33

Re: 11 Listopada

Dajcie spokój, w polityce i religii trudno znaleźć porozumienie.
Dlatego jak pisał mistrz:

[html]<center><iframe width="640" height="480" src="//www.youtube.com/embed/o01j-pMJ_Dg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></center>[/html]

I wszystkim proponuję takie rozwiązanie...Poza tym każdy pracuje (lub nie) dla siebie i na siebie. Jak ktoś nie widzi perspektyw i liczy że one nadejdą wraz z innym lub innym rządem/rzeczywistością/zmianą/wyborami (generalnie pokłada duże nadzieje w politykach) to się może lekko zdziwić.
Trzymajcie się i możne ktoś jakiś film moto. zapoda z końcówki sezonu 2014??

Offline

 

#21 2014-11-12 20:29:58

matidkw

Moderator

10544633
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 1659
Punktów :   
Pojazd: DKW SB,NSU 501/601TS, TWN, CZ
Tel. Kom.: 508 985 704

Re: 11 Listopada

Robić swoje jak w tym teledysku to można jak skończą z nas robić idiotów i skończą nas dymać na każdym kroku . Nie jestem za nacjonalistami , pseudokibicami i skinheadami ,ale wole ich niż np. cyganów, lewaków, pedałów . Po prostu wybieram mniejsze zło .

Francuzi też robili swoje i teraz mają...
HAMMER OF HATE - NASZ ŚWIAT

[html]<center><iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/EcdSVZiN6ag" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></iframe></center>[/html]

Lub TORMENTIA - OSTATNI BUNT

[html]<center>  <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/z7zta8ZtQDs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></center>[/html]

Offline

 

#22 2014-11-12 22:21:42

Ozzy

Administrator

Skąd: Jarosław/Szczecin
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 10698
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Tel. Kom.: 726 44 99 09
WWW

Re: 11 Listopada

Koledzy zamiast pisać epopeje zajrzyjcie na allegro lub eBay czy ktoś Wam nie zgarnia z przed nosa potrzebnych fanów


http://www.dkw.pun.pl/_fora/dkw/gallery/2_1412712999.gif
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!

Offline

 

#23 2014-11-13 00:46:22

puchacz

Dekawkowiec gaduła

Skąd: Andrychów
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 172
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ350-1 prod.03.44, RT350s

Re: 11 Listopada

Ozzy ma rację, w sumie to ten wątek jako pierwszy wrzuciłbym do kosza

Offline

 

#24 2014-11-13 15:27:32

Bodek

Dekawkowiec gaduła

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 197
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ 350 '42

Re: 11 Listopada

Proponuję oglądnąć dziś czwartek 22:30 TVP info '' BLIŻEJ '' Jana Pospieszalskiego.

Offline

 

#25 2014-11-13 21:20:43

matidkw

Moderator

10544633
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 1659
Punktów :   
Pojazd: DKW SB,NSU 501/601TS, TWN, CZ
Tel. Kom.: 508 985 704

Re: 11 Listopada

Nie podobają się im bo się z tymi poglądami nie zgadzają lub nie mają argumentów do własnych poglądów , z  resztą skoro mnie jakiś temat nie obchodzi to go po prostu nie czytam.... Zdanie ludzi na jakiś forach innych mało mnie obchodzi, wolę poczytać co Wy myślicie , dlatego pisaliśmy o naszych poglądach, a na innych forach jest tylko "WINA TUSKA" "WINA PIS" "ZNÓW ZAGŁOSUJCIE NA PO" lub "15 LAT PRACOWAŁEM NA ETACIE ZAROBIŁEM DOPIERO PRACUJĄC W INTERNECIE WEJDZ NA STRONĘ....."

Zjedz Snickersa bo  gwiazdorzysz

Offline

 

#26 2014-11-13 22:06:06

Piter

DKW-spec

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 528
Punktów :   
Pojazd: DKW SB
Wiek: 42

Re: 11 Listopada

Zapachnialo cenzurą , może Ci koledzy też się wypowiedzą,  przecież to tylko dyskusja, nie ma się czego obawiać nawet jak się ma inne poglądy to chyba tu się nikt bił nie bedzie tym bardziej, że temat był  w dziale na luzie


TOWARZYSZE! OBYWATELE! LUDU CIĘŻKO PRACUJACY PRZY SWOICH  MASZYNACH!
NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYC  TEMU ZACHODNIEMU IMPERIALISCIE, KTÓRY MA ZA NIC TRUD I WOLNOSC ROBOTNIKA, NADSZEDL CZAS BY POWIEDZIEC STANOWCZE NIE TEGO TYPU PRAKTYKOM, TEN WOJUJACY I NIEODPOWIEDZIALNY ADMINISTRATOR STAWIA SWOJE UROJONE PRETENSJE,
OD NAS SAMYCH, OD TEGO JAKIE CELE OBIERZEMY ZALEŻEĆ BĘDZIE NASZA SYTUACJA WEWNĘTRZNA,  WIELOKROTNIE ADMINISTRATOR WYMAGA BYŚMY MÓWILI PRAWDĘ.  MÓWIMY PRAWDĘ! 
JA MÓWIĘ PRAWDĘ I WZYWAM WAS WSZYSTKICH!
W NIEDZIELE WYBORY,  GLOSUJCIE NA MNIE, RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY NIGDY!!!


Offline

 

#27 2014-11-13 22:08:22

dkw_sb350

DKW-spec

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 1393
Punktów :   
Pojazd: DKW SB 350
Wiek: 50
Zawód: konstruktor

Re: 11 Listopada

Parę osób mnie z tego forum zna moje poglądy i wie czyje poglądy podzielam.
Ciekawe czy na forum posiadaczy gołębi pocztowych lub składaczy origami też tak zaciekle ludzie dyskutują o swoich odczuciach związanych z sytuacją naszego kraju ? Jaki wpływ mają te polemiki (lub wylew swoich frustracji) na zmianę tej sytuacji ?
Wątpliwy na takich forach.
Czy ktoś tu gwiazdorzy ? Znam wielu "tygrysów internetowych", którzy w realu milczą jak ... i w realu też nie wykazują się czynami. Więc proszę darować sobie teksty o gwiazdorzeniu lub donoszeniu adminowi.

Offline

 

#28 2014-11-14 09:53:29

Komar

Moderator

6921071
Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 1788
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ 350 WH Sanitarny
Wiek: Za dużo
Zawód: składacz puzzli

Re: 11 Listopada

fakt bijatyk na marszu gdzie jest to swietosc narodowa jest na reke komus. sianie fermentu i sklocenie dosc jednolitego narodu jest na reke komus... wystarczy gdy 100tys ludzi idzie spokojnie a kilku wynajetych bandziorow bije i dewastuje. komu na tym zalezy?  t wladza sie boi jednosci ludzi i probuje to niszczyc. niszczy ideały , niszczy historie, zaciera tożsamość narodową tak abyśmy byli głupim i konsumentami. Drzewo bez korzeni usycha . trzeba mieć tożsamość narodowa, pamiętać o przodkach.  jeśli się nie ma przeszłości to nie ma przyszłości.
przekręty z wyborami , z liczeniem głosów... teraz dopiero wszystko wychodzi.


...Wolność i przestrzeń niczym nieograniczona...

Offline

 

#29 2014-11-14 10:25:34

puchacz

Dekawkowiec gaduła

Skąd: Andrychów
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 172
Punktów :   
Pojazd: DKW NZ350-1 prod.03.44, RT350s

Re: 11 Listopada

matidkw - jakoś francuzów mi nie żal (haha).  Taaa moze Francuzi  robili swoje, ale ich "burdel" z Afrykanami ma podłoże już od  czasów kolonializmu francuskiego. Francja po prostu , tak jak np Wielka Brytania, płaci rachunek za te czasy kolonialne.
Francja  przez całe lata bogaciła się kosztem swoich koloni, mało tego nadal ma ich duzo (wiele wysp , Gujana, a w wielu byłych koloniach język francuski jest nadal urzędowy itp) Więc maja duzy napływ emigrantów z tych byłych koloni, równiez nielegalnych - znają język francuski więc próbują tam osiąść.

Francja nie tylko kiedyś sie bogaciła kosztem byłych kolonii, ale nadal z tymi byłymi koloniami ma silne więzi gospodarcze, nadal pośrednio sie bogaci - ot choćby wprowadzone przepisy unijne, pod naciskiem francuzów, dotyczące krzywizny bananów .  W momencie jak francuzi przeforsowali te przepisy, to takie banany chodowano tylko w byłych koloniach francuskich, na plantacjach którymi byli właścicielami Francuzi, bądź już obywatele tych byłych koloni ale potomkowie francuscy .

A więc Francja ma napływ emigrantów, ale i odpływ swoich rdzennych obywateli do byłych koloni, którzy tam kręcą kokosy Coś tam teraz próbują robić, np zakaz noszenia burek

Podoba mi sie co teraz robi Orban na wegrzech z obcymi supermarketami nie płacącymi podatków, chce im wprowadzic podatek od obrotu, mają się wynieść z centrów miast na obrzeża a jeśli będą wykazywać straty przez 2 lata to wypad - i to jest działanie antykolonialistyczne - bo zamiast 100 przyzwoicie  zarabiających i wydających u siebie węgierskich sklepikarzy, mają 1 super sklepikarza niemieckiego czy francuskiego wyprowadzającego dochody za granice- skąd to znamy.

Lista państw afrykańskich gdzie językiem urzędowym (czesto jedynym, lub łacznie z angielskim) językiem urzędowym jest francuski: Burkina Faso, Benin, Burundi, Czad, Kongo, Gabon, Gwinea, Kamerun, Madagaskar, Mali, Mauritius, Niger, Republika Środkowaoafrykańska, Rwanda,  Senegal, Seszele, Togo, Wybrzeże kości słoniowej i pewno jeszcze pare państw- nie wspomagając takich państw jak Maroko gdzie urzędowy to arabski, ale po francusku sie dogadasz.

Kiedyś połowa afryki była francuska, i kogo jak kogo  francuzów mi nie zal, i kto jak kto Francuzi potrafią zadbac o swoje interesy narzucając je innym - tez Polakom - np problem CO2 to wymysł francuski bo maja same elektrownie atomowe i nam próbują taka elektrownie sprzedać (haha).

Ostatnio edytowany przez puchacz (2014-11-14 14:54:58)

Offline

 

#30 2014-11-14 21:47:13

matidkw

Moderator

10544633
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 1659
Punktów :   
Pojazd: DKW SB,NSU 501/601TS, TWN, CZ
Tel. Kom.: 508 985 704

Re: 11 Listopada

Ja to widze inaczej. Są kraje które  tworzyły i tworzą Europejską kulturę i upadek tych krajów łączy się z upadkami Europy jako całości.
Genezą problemu moim zdaniem są ludzie którzy ten problem tworzą.
Muzulmanie i czarni
Współodkrywca DNA i laureat Nobla James Watson wywołał polityczno-naukowy skandal, twierdząc że Afrykanie są mniej inteligentni niż mieszkańcy innych kontynentów. "Wie o tym każdy, kto ich zatrudnia" - argumentował uczony i dodawał, że niepokoi się o przyszłość Czarnego Lądu.
Tym razem jednak amerykańskiego biologa częściej ganiono, niż chwalono. "To smutne, że uczony z takim dorobkiem wygłasza nienaukowe i obraźliwe komentarze. Jestem pewien, że społeczność naukowa odrzuci osobiste uprzedzenia pana Watsona" - powiedział dziennikowi "Independent" laburzystowski deputowany do parlamentu Keith Vaz.
Watsona potępia cały naukowy świat. Został zawieszony w swoich obowiązkach w prestiżowym laboratorium Cold Spring Harbor, gdzie pracuje.
ZOSTAŁ POTĘPIONY ZA WŁASNE WYNIKI BADAŃ
W stanach zjednoczonych był kiedyś ruch EUGENICZNY, nie będę tu się rozwodził i opisywał powodów powstania itp., nazwa Eugenika pochodzi od  greckiego słowa EUGENES (dobrze urodzony) sugerowała ze ludzie z biednych rodzin to tzw. "gorszy sort " ludzi . Chciano "hodować " tylko dobre jednostki.
W 1924 przyjęto ustawę Immigration Restriction Act, w której eugenicy odgrywali wiodącą rolę ekspertów w debacie kongresowej, ostrzegając przed „podrzędnym asortymentem” z Europy południowej i wschodniej. Ustawa zredukowała liczbę imigrantów z zagranicy do 15% wielkości z poprzednich lat, aby kontrolować udział „nieprzydatnych” osobników wjeżdżających do kraju, i wzmacniała istniejące prawa dążące do niemieszania ras i utrzymywania niezmienionej puli genetycznej. Względy eugeniczne leżały także u podstawy przyjęcia prawa dotyczącego kazirodztwa w większej części Stanów Zjednoczonych.
Po wojnie ze względu na złe skojarzenia z niemiecką eugeniką zamieniono nazwy na GENETYKE.
W Polsce Towarzystwo Eugeniczne powstało w 1922 roku.
W USA najwięcej klinik aborcyjnych jest w czarnych dzielnicach, więc jak widać EUGENIKA trwa nadal tylko po cichu.
PS. OPISANE TU POGLĄDY EUGENICZNE NIE SĄ MOIM WYRAZEM POPARCIA DLA TEJ DZIEDZINY , PO PROSTU OPISUJĘ TĄ DZIEDZINĘ JAKO NAWIĄZANIE DO POGLĄDÓW JAMESA WATSONA NA TEMAT MURZYNÓW.
Ja widzę to  tak:
Lata P.N.E - Europa- Rzym , Grecja monumentalne budowle, sztuka , kultura, rozwój itp. W tym samym czasie Afryka ....murzyni siedzą przed domkami z gówna....
XXI wiek EUropa ...budynki, kultura.....w Afryce murzyni siedzą przed domkami z gówna......
Po prost tacy są, są inni , nie odbieram im prawa do życia,  uważam że pozwalanie im na życie w Europie będzie powodowało że będą zrównywać ludzi do własnego poziomu. Jako przykład podam USA gdzie większość bezrobotnych jest właśnie czarnych. Przypominają mi się też burdy na ulicach Londynu i Paryża które były kilka lat temu. Moja znajoma mieszkająca w Paryżu twierdzi ze francuzi wyprowadzają sie z Paryża a na ulicach strach chodzić  , sama była już przez murzynów napadnięta dwa razy .

W niemczech w szkołąch w których jest dużo muzułmanów niemcy są gnębieni i zastraszani. GDy mają lepsze oceny nazwa się ich NAZI . Kilkanaśnie lat temu nie było takich sytuacji ponieważ muzułmanów było mniej, gdy są w większości stają się agresywni.
O muzułmanach i ich religii "pokoju" myśle że wiele osób wie i nie warto tu o tym pisać.
W krajach "tolerancyjnej Europy" średnio muzułmanki rodzą po 5-6 dzieci, murzynki więcej, , biali obywatele 1-2.
WIEC RACHUNEK JEST PROSTY , ZACZĄŁ SIĘ PROCES ZALEWANIA KRAJÓW OBCYM ELEMENTEM KTÓRY DOPROWADZI ZE OBCY BĘDĄ MIELI WIĘKSZOSĆ I W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH BĘDĄ W STANIE PRZEFORSOWAĆ WSZYSTKO. PROCES POTRWA JESZCZE OK 20 LAT ...JESLI EUROPA NIE ZDECYDUJE SIĘ NA RADYKALNIESZE KROKI  .
WIEM ZE WIELU Z WAS JEST TOLERANCYJNYCH I ZAPEWNE OBUDZICIE SIĘ DOPIERO JAK WAM MURZYNI ZGWAŁCĄ CÓRKĘ ALBO CÓRKA PRZYPROWADZI MUZUŁMANINA I POWIE ZE PRZECHODZI NA ISLAM BO ON JEJ KAŻE .
(W POLSCE NA OBECNĄ CHWILĘ MIESZKA oK. 40 000 MUZUŁMANÓW, wielu z nich to potomkowie tatarów na wschodzie)
Inny temat to cyganie. Czy zna ktoś pracującego cygana? Czy w ogóle ktoś zna osobiście cygana? To sa raczej zamknięte społeczności, nie dopuszczają nikogo z zewnątrz, co nie dopuszcza możliwości asymilacji . 

Oczywiście w TV o tym wszystkim się nie dowiecie , rząd utrzymuje nas w błogostanie umysłu (a przynajmniej próbuje) Dobitnie świadczyły o tym np. pokazane materiały z Londynu gdy murzyn odciął głowę żołnierzowi . Każda ze stacji pokazałą obraz bez dzwięku, widać było że coś mówi ale usunięto głos ponieważ mówił o tym ze ZABIŁ DLA ALLAHA .

PS>  CO do 11 listopada nadal więcej flag w oknach widziałem na EURO 2012, więc dla polaków kopanie piłki jest ważniejszym powodem do przejawów patriotyzmu. Tak, wiem ze wieszanie flagi to nie wszystko, ale miło by było widzieć w ten dzień że ludzie o tym pamiętają.

Offline

 
Patron medialny Forum Motocykli DKW Auto Union



Partner Forum Motocykli DKW Auto Union





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com